REKLAMA

Skutecznie nie tylko dla firm ze Szczecina

Skutecznie nie tylko dla firm ze Szczecina

Są takie miejscowości w Polsce, gdzie sezon turystyczny trwa właściwie cały rok, na przykład Gdańsk, Szczecin, Kraków, czy Warszawa, w tych miastach turyści pojawiają się niezależnie od tego czy jest lato czy zima.

Jeżeli masz firmę w którejś z takich miast, a jednocześnie twoja działalność polega na dostarczaniu usług albo sprzedawaniu czegoś turystom, to nas zapewne wiele razy zastanawialiście się jak skutecznie reklamować się do turystów jeszcze zanim przyjadą do waszego miasta, a potem jak znowu pokazać im swoją ofertę kiedy są już w waszym mieście.

Oczywiście na pewno już dawno zastanawialiście się nad uruchomieniem reklam w telewizji ogólnopolskiej, w radiu ogólnopolskim, czy w prasie ogólnopolskiej, ale zapewne ceny reklam w takich mediach przekraczają możliwości budżetowe w większości firm w Polsce

Jest jednak forma reklamy, która zadziała na turystów zarówno kiedy jeszcze są u siebie w domu planując dopiero wyjazd, jaki potem kiedy już są w waszym mieście, a chodzi nam o pozycjonowanie waszej strony internetowej w wyszukiwarce Google przy odpowiednim dobraniu haseł, czyli na przykład jakaś usługa albo produkt plus na przykład słowo Szczecin, taka reklama pokaże się właśnie nie tylko mieszkańcom Szczecina, ale i całej Polski, gdy wpiszą to hasło do wyszukiwarki na swoim komputerze lub telefonie.

Abonament za takie hasło jest niski, i stały dlatego z góry będziecie wiedzieli ile miesięcznie zapłacicie za taką reklamę, nikt nie wyklika takiej reklamy, nie będzie trzeba niczego dopłacać, z góry będziecie wiedzieli ile trzeba zapłacić za taką formę promocji waszej strony internetowej w całej Polsce.

Dlatego jeżeli jesteście firmą która oferuje na przykład usługi mieszkańcom Szczecina, prosimy rozważcie pozycjonowanie waszej strony internetowej wyszukiwarce właśnie w tym mieście.

Ta forma reklamy ma niesamowite zalety, gdyż po pierwsze dociera się bezpośrednio do zainteresowanych osób, dzięki wybraniu haseł które te osoby mają wpisać właśnie w wyszukiwarkę.

Czyli nie trzeba puszczać reklam w radiu do wszystkich którzy słuchają w danej chwili radia, wystarczy wybrać do pozycjonowania odpowiednie hasło, a wtedy te reklamy zobaczą tylko te osoby które wpisały to hasło, które już wstępnie w związku z tym są zainteresowane waszą usługą lub produktem. To bardzo obniża koszty dotarcia do potencjalnego klienta, a jednocześnie dociera się bezpośrednio do bardzo zainteresowanego klienta co jest o wiele ważniejsze niż w przypadku puszczania reklam ogólnopolskich na przykład w telewizji do wszystkich którzy oglądają w danej chwili jakiś program.

Drugą kwestią jest to, że reklama poprzez pozycjonowanie strony w Szczecinie, dotrze do waszych potencjalnych klientów w momencie kiedy oni mają czas i chęć na rozpatrzenie waszej oferty, co według nas jest niesamowite.

Zobaczcie jak w innych mediach reklamowych działa reklama, ona przerywa na przykład program w telewizji i, przerywa audycję w radiu, natomiast pozycjonowanie strony internetowej w Szczecinie, niczego nie przerywa, ono czeka tak jakby, aż ktoś usiądzie do telefonu albo komputera i tam wpisz odpowiednie hasło i dopiero wtedy pokazuje w musie wasza strona internetowa. A to znaczy, że docieracie do potencjalnego klienta nie w momencie kiedy jest czymś zajęty i nie ma czasu na rozpatrzenie waszej oferty, odwrotnie dociera cię do niego w momencie kiedy jak najbardziej chce żeby pokazać mu oferty takiej firmy jak wasza, a kiedy tylko wasza strona internetowa mu się spodoba, w sensie merytorycznym, jest ogromna szansa że zostanie waszym klientem.

Dlatego właśnie pozycjonowanie strony internetowej w Szczecinie ma niesamowite zalety, bo dociera się bezpośrednio do zainteresowanych klientów i to w momencie kiedy mają czas i chęć na rozpatrzenie waszej oferty co według nas jest bezcenne. A dodając do tego że to wszystko można zrobić za kilkaset złotych netto miesięcznie, to według nas pozycjonowanie strony internetowej w Szczecinie jest warte rozważenia.

Wszystkie wyceny wykonujemy całkowicie bezpłatnie, dlatego wyślij do nas do EBE teraz mailem swoje słowa kluczowe do wyceny a my wykonamy dla was bezpłatną, szybką, niezobowiązującą wycenę najskuteczniejszej według nas w chwili obecnej formy reklamy jaką jest właśnie pozycjonowanie stron internetowych.

Zauważcie że prawdopodobnie większość waszych klientów, to osoby które posiadają przy sobie przez całą dobę telefon komórkowy a na nim dostęp do internetu oraz prawdopodobnie wyszukiwarkę Google, czyli wystarczy tylko abyście kiedy zaczną wyszukiwać takiej firmy jak wasza, pokazali im się jako jedna z pierwszych firm, aby opcja że zostaną waszymi klientami wzrosła niesamowicie. Wykorzystajcie to że wasi klienci mają przy sobie cały czas telefony komórkowe a często wyszukują z nich w trakcie pracy, spaceru, wakacji, firm takich jak wasza.
Zauważcie jak dotarliście na tą stronę, prawdopodobnie wpisaliście hasło pozycjonowanie Szczecin i pokazała się właśnie ta strona, tak samo zadziała to w przypadku waszej firmy trzeba będzie tylko określić inne słowo kluczowe po którym szukają firmy takich przedsiębiorstw jak wasze, a następnie wypozycjonować te hasło a wtedy ta reklama będzie działać 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, czyli kiedykolwiek potencjalny wasz klient wpisze w wyszukiwarkę to hasło czy będzie to środek waszej pracy czy noc, ona pokaże na pierwszych pozycjach waszą stronę internetową.

Oczywiście ważne jest aby wasza strona firmowa wczytała się szybko nawet na starszym modelu telefonu ze słabym dostępem do internetu, gdyż teraz wiele osób poszukuje firm i produktów w internecie właśnie poprzez telefony komórkowe. Dlatego po podpisaniu umowy o pozycjonowanie, prześlemy bezpłatnie w ramach współpracy optymalizację którą należy wprowadzić na stronę, tak aby zarówno wyszukiwarka jak i klienci ocenili wysoko jakość merytoryczną waszej strony, tak aby Wasza strona szybko wczytywała się nawet ze zdjęciami na telefonach ze słabszym internetem, tak aby wszystkie formularze, ceny, opisy były jasne i widoczne dla osób nawet na mniejszych monitorach telefonów komórkowych.

Ale cokolwiek będzie trzeba poprawić na waszej stronie, według nas jest to warte, gdyż otrzymujecie reklamę która za niski miesięczny abonament może sprowadzić na waszą stronę ogromne ilości nowych klientów. A więc niezależnie od tego czy zmiany na waszej stronie trzeba będzie wprowadzać przez kilka godzin czy kilka dni, a potem pozycjonować stronę przez kilka tygodni czy kilka miesięcy, to według nas warto, bo otrzymujecie reklamy która kieruje już zainteresowanych klientów, którzy mają czas i chęć a nawet więcej, oni mają potrzeby skorzystania z oferty takiej firmy jak wasza, jeśli tylko wasza strona firmowa przebije się z pośród konkurencyjnych stron, wtedy jest ogromna szansa że internauta zmieni się w waszego klienta.

Nie czekaj, wyślij już teraz do nas mailem swoje słowo kluczowe albo słowa kluczowe do wyceny, bądź tam gdzie obecnie są twoi klienci i twoja konkurencja, czyli na telefonach, tabletach, komputerach, laptopach w internecie w wyszukiwarce Google.

Czytaj także