Porady prawne Wrocław

Kancelaria Audens udziela porad prawnych z zakresu planowanych inwestycji, prawa pracy, zamówień publicznych,  w zakresie prawa karnego, prawa cywilnego, w tym m.in. prawo rodzinne i spadkowe, prawo rzeczowe, lokalowe, mieszkaniowe, ponadto w zakresie prawa pracy, w tym również odwołania od decyzji ZUS, prawa administracyjnego, prawa gospodarczego, postępowania egzekucyjnego.  Oferujemy usługi naszym klientom w szerokim zakresie. Porady udzielane są przez młodych, ambitnych i doświadczonych prawników. Kancelaria dostosowując się do potrzeb potencjalnych klientów oferuje możliwość uzyskania porady online.

Udzielanie opinii prawnych

Zależy Ci na szczegółowym i wyczerpującym wyjaśnieniu trapiącego Cię zagadnienia? Porada prawna jest niewystarczająca? Potrzebujesz pisemnej informacji o swojej sytuacji prawnej? Zdecyduj się na usługę opinii prawnej naszej Kancelarii Audens. Otrzymasz rzetelną i kompletną opinię prawną. Forma pisemna opinii umożliwi Ci późniejsze posłużenie się nią przed organami, instytucjami lub na inne potrzeby własne.

Pamiętaj, opinia prawna z reguły ma na celu obszerne wyjaśnienie problemu. Zawarta w niej  treść pozwala na przeanalizowanie omawianego zagadnienia w każdym jego aspekcie. Może ona zawierać np. szczegółowe wyjaśnienie wszystkich możliwych rozwiązań konkretnego problemu wraz z skutkami prawnymi. Chcesz z wyprzedzeniem zaplanować swoje działania i przewidzieć ich skutki na kilka lat? Opinia prawna jest dokładnie dla Ciebie.

Czy Kancelaria Audens świadczy porady prawne online?

Nie jesteś z Wrocławia ? Dotarcie do siedziby naszej kancelarii to dla Ciebie zbyt duży problem ? Nie przejmuj się, możesz skorzystać z usługi – porady prawnej on-line! Jeśli nie masz możliwość spotkać się w naszej siedzibie we Wrocławiu, wystarczy, że opiszesz swój problem w formularzu kontaktowym poniżej. Napisz o interesującym Cię zagadnieniu, a otrzymasz wiadomość zwrotną wraz z wyceną porady. Po zaakceptowaniu kwoty oraz daty realizacji otrzymasz na wskazany przez Ciebie adres e-mail żądaną odpowiedź. W ten komfortowy i szybki sposób, bez konieczności wychodzenia z domu, otrzymasz poradę prawną on-line.

Porady prawne wrocław cennik

Potrzebujesz adwokata jednak nie wiesz ile będzie kosztować jego pomoc? Na wstępnie warto wskazać, że wycena udzielonej Ci porady prawnej zawsze jest dokonywana darmowo. Możesz zatem bez obaw opisać w formularzu kontaktowym swój problem, a w wiadomości zwrotnej otrzymasz informację o wysokości naszego honorarium.

Koszty konkretnej porady prawnej ustalane są indywidualnie, gdyż żadna ze spraw nigdy nie jest taka sama. Głównymi czynnikami wpływającymi na wysokość honorarium są w szczególności:

  • nakład i czas pracy adwokata;
  • charakter i stopień zawiłości sprawy;

Informacja o kosztach pomocy adwokata następuje po przeanalizowaniu sprawy i określeniu zakresu oczekiwanej pomocy prawnej przez klienta.

Wychodząc jednak naprzeciw nieustannym pytaniom o cennik można w przybliżeniu na podstawie wieloletniej praktyki wskazać, że najczęściej koszt porady prawnej to kwota od 150-300 zł netto.